1974. godina
Trening mladih sa trenerom Hrćan Đurom
1987. godina
Rad sa mladima je uvijek bio primaran u klubu - juniori
1990. godina
Škola rukometa sa trenerom Mašom Obralićem
1997. godina
Ekipa pionira na prvenstvu u Travniku
2001. godina
učesnici pionirskog prvenstva FBiH
2001. godina
Kadetska ekipa koja je bila treća u FBiH
2003. godina
Treće mjesto u BiH
2003. godina
Učesnici projekta "Rukometom zajedno protiv droge"

Pobjeda rukometaša Sloge na Ilidži

Rukometaši Sloge iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja ponovo igraju na visokom nivou. Nakon sjajne pobjede na domaćem terenu protiv Čapljine, jučer su izabranici Rasima Demirovića na Ilidži pobijedili Igman rezultatom 21:30.

Nakon dosta nervoznog prvog poluvremena koje je završilo rezultatom 11:13, u nastavku je Sloga zaigrala svoju igru i na kraju slavila ubjedljivu pobjedu.

U ovom susretu tim iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja imao je sjajnu podršku svojih navijača, mahom studenata i ljudi na privremenom radu u Sarajevu.

MRK Sloga: Omerović Sidik 17 odbrana (2 sedmerca), Čaber Alen 6 odbrana, Softić Armin 3 ,Muftić Anes, Destanović Ahmed, Džemat Anes 1, Karamustafić Abid, Dedić Amer 5, Pedić Haris 3, Pokvić Mesud 3, Gudić Adem, Ljutić Arman 9, Omeragić Nedim 1, Halebić Anes 5, Dedić Ervin. Trener Demirović Rasim.

Izvor: www.gornjivakuf-x.com 

Sloga TV

Generalni sponzori

 

 

Tabela

Poz Tim UT GR Bod
1. RK Borac 12 +124 33
2. RK Iskra 12 +46 28
3. RK Izviđač CO 2 12 +130 27
4. MRK Sloga 12 +115 27
5. RK Radnički 12 +60 22
6. RA Čapljina 12 +41 21
7. HRK Čapljina 11 +11 21
8. RK Jajce 12 +38 17
9. HRK Međugorje 12 +14 16
10. RK Igman 12 -26 10
11. RK Neretva 11 -27 10
12. RK Velež 12 -82 10
13. RK Donji Vakuf 12 -194 3
14. RK Turbina 12 -250 0

      

NEKTAR ♦ ZIRAAT BANKA ♦ AUTO ŠKOLA „GSL“ ♦ SIČAJA D.O.O. ♦ OPTIKA SUNCE ♦ STOMATOLOŠKA ORDINACIJA „RIVADENT“ ♦ RESTORAN PIZZERIA „BLITZ“ ♦ CAFFE „DIOR“ ♦ RESTORAN „CASABLANCA“ ♦ DŽEMAT D.O.O.  ♦ MESNICA MUMINOVIĆ ♦ MIP D.O.O. ♦ PREMIER KLADIONICA ♦ PEKARA „UZUN“ ♦ TEHNIKA D.O.O. ♦ DISKOTEKA „HS“ ♦ DISKONT „BILILO“ ♦ CAFFE PIZZERIA „BENISSIMO“ ♦ ESSO PETROL ♦ CAFFE „LAMBADA“ ♦ ZLATARA „BRILIJANT“ ♦ FRIZERSKI SALON „ALJO“ ♦ STOMATOLOŠKA ORDINACIJA „DENTIN“