Prva Liga FBiH - grupa Jug
Rukometni savez BiH
Prva Liga FBiH - grupa Jug
Rukometni savez BiH

Raspored utakmica

subota, 23 Septembar 2017
13:39 MRK Sloga 30 : 14 RK Neretva Gornji Vakuf-Uskoplje
13:39 Gornji Vakuf-Uskoplje
13:33 RK Borac 31 : 21 RK Velež Travnik
13:33 Travnik
12:35 RK Izviđač CO 2 28 : 27 RA Čapljina Ljubuški
12:35 Ljubuški
utorak, 8 Novembar 2016
13:40 RK Izviđač CO 2 40 : 18 HRK Čapljina Ljubuški
13:40 Ljubuški
četvrtak, 15 Septembar 2016
08:57 RK Velež - : - HRK Čapljina Mostar
08:57 Mostar
Uknown game date
HRK Čapljina - : - RK Radnički Čapljina
Čapljina
HRK Čapljina - : - RK Neretva Čapljina
Čapljina
HRK Čapljina - : - RK Jajce Čapljina
Čapljina
HRK Čapljina - : - RK Iskra Čapljina
Čapljina
HRK Čapljina - : - RK Borac Čapljina
Čapljina
HRK Čapljina - : - MRK Sloga Čapljina
Čapljina
HRK Čapljina - : - RK Izviđač CO 2 Čapljina
Čapljina
RK Igman - : - HRK Čapljina Ilidža
Ilidža
RK Igman - : - RK Donji Vakuf Ilidža
Ilidža
RK Igman - : - RK Turbina Ilidža
Ilidža
RK Igman - : - RA Čapljina Ilidža
Ilidža
RK Igman - : - RK Neretva Ilidža
Ilidža
RK Igman - : - HRK Međugorje Ilidža
Ilidža
MRK Sloga - : - RK Igman Gornji Vakuf-Uskoplje
Gornji Vakuf-Uskoplje
MRK Sloga - : - RK Borac Gornji Vakuf-Uskoplje
Gornji Vakuf-Uskoplje

Sloga TV

Generalni sponzori

 

 

Tabela

Poz Tim UT GR Bod
1. RK Borac 12 +124 33
2. RK Iskra 12 +46 28
3. RK Izviđač CO 2 12 +130 27
4. MRK Sloga 12 +115 27
5. RK Radnički 12 +60 22
6. RA Čapljina 12 +41 21
7. HRK Čapljina 11 +11 21
8. RK Jajce 12 +38 17
9. HRK Međugorje 12 +14 16
10. RK Igman 12 -26 10
11. RK Neretva 11 -27 10
12. RK Velež 12 -82 10
13. RK Donji Vakuf 12 -194 3
14. RK Turbina 12 -250 0

      

NEKTAR ♦ ZIRAAT BANKA ♦ AUTO ŠKOLA „GSL“ ♦ SIČAJA D.O.O. ♦ OPTIKA SUNCE ♦ STOMATOLOŠKA ORDINACIJA „RIVADENT“ ♦ RESTORAN PIZZERIA „BLITZ“ ♦ CAFFE „DIOR“ ♦ RESTORAN „CASABLANCA“ ♦ DŽEMAT D.O.O.  ♦ MESNICA MUMINOVIĆ ♦ MIP D.O.O. ♦ PREMIER KLADIONICA ♦ PEKARA „UZUN“ ♦ TEHNIKA D.O.O. ♦ DISKOTEKA „HS“ ♦ DISKONT „BILILO“ ♦ CAFFE PIZZERIA „BENISSIMO“ ♦ ESSO PETROL ♦ CAFFE „LAMBADA“ ♦ ZLATARA „BRILIJANT“ ♦ FRIZERSKI SALON „ALJO“ ♦ STOMATOLOŠKA ORDINACIJA „DENTIN“